Інформаційні посібники

Міністерство освіти і науки України пропонує педагогам закладів дошкільної освіти та батькам дітей дошкільного віку підбірку матеріалів для організації діяльності з дітьми відповідного віку у рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту».
Матеріали містять цікаві відео для розвитку сенсорних здібностей, вивчення природних явищ і проведення дослідів, авторські казки, пластилінові мультфільми, поробки з паперу та природних матеріалів, музичні й фізкультурні заняття, поради психологів.
Відділ дошкільної освіти МОН щиро вдячний всім, хто долучається до підтримки дошкілля України в умовах воєнного стану та запрошує зацікавлені сторони надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту [email protected] із позначкою: матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Нагадаємо, ЮНІСЕФ і МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО.