9 жовт. 2022

Районний конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України"

Запрошуємо Вас долучитись до конкурсу "Листівка захиснику України", який проводиться з метою розвитку морально-етичних якостей дітей дошкільного віку, формування патріотичного світогляду дітей, сприяння їх самореалізації та творчого розвитку
3 жовт. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року
2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

1 жовт. 2022

До уваги педагогів! Фасилітований онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі».

Адміністраторам, вихователям та практичним психологам закладів дошкільної освіти пропонують долучитися до фасилітованого онлайн-курсу «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі», який розроблений в межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».
28 вер. 2022

Нарада при завідувачу

Шановні колеги, сьогодні відбудеться нарада при завідувачу. Явка усім обов'язкова.
26 вер. 2022

З Всеукраїнським Днем Дошкілля !

Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля. Свято вірте у велич своєї професії і пам’ятайте, що виховуючи та навчаючи дітей ми творимо світ прекрасним, таємничим та безмежним.
20 вер. 2022

Шановні батьки! Головне управління ДСНС України у Харківській області наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, невідомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.
19 вер. 2022

Правила безпеки під час дистанційного навчання в умовах війни

Патрульна поліція інформує про правила безпеки під час дистанційного навчання в умовах війни
19 вер. 2022

До уваги батьків наших улюблених дошкільників!

Запрошуємо Ваших діток разом із Вами до цікавих та розвиваючих дистанційних занять.
12 вер. 2022

Челендж «Є професія у світі-серце віддавати дітям»

Для інформування педагогів, батьків. Для подальшої роботи.