9 вер. 2022

Підтримай дитину: розклад цікавинок із дошкільником на тиждень

В умовах сьогодення діти потребують уваги та підтримки з боку дорослих, які є опорою та прикладом емоційного наслідування. Батьки стають для дитини не тільки джерелом безпеки, а й ліпшими друзями. Вони багато часу проводять разом, спілкуються та граються. Адже психологічна підтримка збоку батьків своїх малюків має бути комплексною та всебічною, інтегрованою у діяльність. Щоденні сумісні цікавинки та забавки із дитиною сприятимуть відновленню її нормальної життєдіяльності, подоланню наслідків психологічної травми, отриманої в екстремальних ситуаціях.
7 вер. 2022

Відеоуроки з основ мінної безпеки

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти учнів і працівників, підвищення рівня обізнаності дітей різного віку щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечним предметами та зведенням до мінімуму людських жертв Головне управління ДСНС України у Харківській області, Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України спільно з організацією UNICEF підготували «Уроки з основ мінної безпеки».
2 вер. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року

Шановні батьки!

Запрошуємо вас та ваших діточок до дистанційних занять.

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань

Дорогі школярі! Шановні батьки та педагоги! Про це перше вересня напишуть у підручниках історії. Уперше Харків починає навчальний рік під час повномасштабної війни, під звуки снарядів, що розриваються.

ВІТАЄМО!

Дорогі дітки, шановні батьки, колеги! Сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань. Наші маленькі дошкільнята, нехай ви ще не ходите в школу, але знань у вас вже багато. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове, вивчати природу і навколишній світ. Нехай всі накопичені знання допоможуть вам надалі, нехай кожен з вас знайде в житті своє захоплення, нехай навчання для вас буде веселим і цікавим процесом. Бажаємо вам посидючості, прагнення, гарного настрою і міцного здоров'я.
28 серп. 2022

Шановні педагоги!

31.08.2022 року запрошуємо Вас на педагогічну раду №1 у онлайн форматі.
28 серп. 2022

До уваги батьків!

30.08.2022 року відбудуться загальні батьківські збори онлайн.
24 серп. 2022

Вітаємо із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Він символ неділимості та недоторканності земель України.
23 серп. 2022

З Днем Державного Прапору України!

Державний Прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Вітаємо усіх зі святом і бажаємо кожній родині нашої незалежної України Миру, Перемоги, щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави.