8 квіт. 2017

Всеукраїнський суботник

Сьогодні працівники нашого закладу взяли участь у суботнику з благоустрою території дошкільного навчального закладу.
5 квіт. 2017

Консультація практичного психолога для педагогів

Консультація для педагогів "Кордони себе. Особливі діти" (практичний психолог)
3 квіт. 2017

Консультація для педагогів "Зміцнення нервово-психічного розвитку дітей...."

Консультація для педагогів "Зміцнення нервово-психічного розвитку дітей дошкільного віку засобами фізичного виховання" (практичний психолог Калентьєва Т.Є.)
28 бер. 2017

Відкритий показ заняття в молодшій групі (вихователь Гетьманська Т.Ю.)

30.03.2017 року відбудеться відкритий показ заняття в молодшій групі (вихователь Гетьманська Т.Ю.) на тему "Землю красить сонце, а людину праця"
28 бер. 2017

Виставка "Японія очима дітей"

Сьогодні в ДНЗ відкривається виставка малюнків "Японія очима дітей".
28 бер. 2017

Семінар-тренінг практичного психолога для педагогів закладу

Практичним психологом було проведено семінар-тренінг "Використання ігор для гіперактивних та агресивних дітей"
20 бер. 2017