1 лип. 2021

Консультація для педагогів

"Туристично-краєзнавча робота в літній період"
25 черв. 2021

Розвага "Конституцію вивчаєм, бо вона нас захищає"

Сьогодні в нашому ЗДО діти мали змогу в ігровій формі познайомитися із чарівною книгою в якій прописані права, обов'язки, закони кожного громадянина нашої держави.
22 черв. 2021

Онлайн-консультація з педагогами закладу "Методична скарбничка для педагогів ЗДО"

Поглиблення знань педагогів закладу щодо використання інноваційних педагогічних технологій в ЗДО відбувалося в онлайн форматі у вигляді консультації вихователя-методиста.
18 черв. 2021

Шановні батьки! УВАГА!

Адміністрація закладу нагадує про офіційні вихідні дні в Україні.
17 черв. 2021

Семінар-практикум для педагогів закладу!

Вихователь методист для педагогів закладу провела семінар-практикум "Ігрова діяльність дітей на свіжому повітрі"
14 черв. 2021

Літній оздоровчий період

У нашому садку діти щоденно свій час проводять весело, цікаво та з користю.
11 черв. 2021

Інформація для педагогів!

На національній платформі "Дія. Цифрова освіта" можно безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали.
9 черв. 2021

Підсумки звітньої конференції

08.06.2021 відбулася звітня конференція керівника закладу Кириченко Г.В. Звітування проходило у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom.
3 черв. 2021

Шановні батьки! ОГОЛОШЕННЯ!

08 червня 2021 року о 17.00 відбудеться звіт керівника закладу про свою діяльність за підсумками 2020-2021 навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю.
1 черв. 2021

З Міжнародним днем захисту дітей!

Гарного усім святкового дня!